Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

"@Sissela":https://www.emimino.cz/profil/sissela/ Hugi teda teď má období, že baští dobře. Dokonce i věci, které predtim nejedl (presnidavky - ale jen v kapsicce - na lzicce mi to nesní). Nebo termix má teď oblíbenej :grin: no a pak jsem sem už nějaká jídla dávala, ale dám znovu. Když bys nevěděla, co co je, tak já kdyžtak dodatečně dopíšu (brambor knedlík špenát/ gnocci/ kuskus/ dynova polévka s mozzarellou/ ale papal mi i z červené čočky - tu nemám vyfocenou/ lasagne/ sekaná/ zapecene těstoviny nebo brambory/ různé placičky/ batátové hranolky s omeletkou) pak mě napadají různé omáčky, co mají děti rádi - rajská, svíčková, kuře na smetaně… nebo třeba brokolice se smetanovou omáčkou nebo zapečená se sýrem… kdyžtak ještě něco vymyslím :grin: ještě třeba nějaká tortilka plněná čímkoliv mě napadá

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...