Centra asistované reprodukce | KET duben 2023
Holky kdo uz to mate za sebou :andel: :srdce: dnesni transfer byl doufam i posledni. Kvuli jizve po cs byl celkem zahul se tam dostat, mam delohu dozadu… myslim ze nikoho kdo se behem ket pozvracel tu asi nemaji :D ale fakt se to nedalo, ja jsem hrozny stresar :roll: … Kazdopadne miminko mam u sebe a modlim se :srdce: :srdce: :srdce: posilam fotky kde rozdychavam tu bolest a foto miminka
- Autor: Denniska22
- Vloženo: 13.04.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána