Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2021

"@Linusren":https://www.emimino.cz/profil/linusren/ Tedaaaa, už půl roku, to je fofr, moc gratuluji k chlapečkovi a věř, že až jednou vyslovite to pravé jméno, poznáte to :kytka: :heart:. "@Zuzca.K":https://www.emimino.cz/profil/zuzcak/ To je krásná zprava, potichounku gratuluji a přeji hlavně zdraví Tobě i maličkému :heart:. Zdravíme se Sofinkou všechny tetičky :woman_raising_hand_tone2: :princess_tone2:. My za sebou máme par neklidných dní a nocí, během ani ne 2 měsíců už máme 4 zoubky a podle toho jak slintá a pláče, když do něčeho kousne, tak se derou další. Je moc šikovná, už tak 100x za den stojí bez opory, chodí okolo všeho, okolo čeho se dá, tak jen s napětím sledujeme, kdy se pustí a rozběhne bez opory… Je učenlivá, líbí se ji muzika, tancuje a notuje si, už umi paci paci pacičky, teda tleskat a odžvatlá si svou verzi a zdůrazní, že táta táta táta má koupit botičky a mama mama pasek :joy:. Je to kolikrát až dojemné ji pozorovat, chodí se už dlouho sama přitulit a dat pusinky, tatínek se kvůli ní oholil, tak i jemu… Dělá mám radost, pusinka :smiling_face_with_3_hearts:. Už plánujeme s rodinou první oslavu narozenin na Moravě i doma a také dovolené a výlety. A potom se od podzimu pokusíme vytvořit Sofince bratříčka, nebo sestřičku, nebo oba :lol: … ať jsme kompletní :heart: :heart: :heart: :heart:.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...