Těhotenství | TP prosinec 2021
Cau holky, porad Vas ctu i když vetsinou nemam cas prispivat. Dneska ma Bart 16 mesicu a kdyz si to straduje po svych tak nechapu kam ten cas utekl. Byli jsme ted na druhe vakcine Bexsera. Bylo to asi prvni ockovani na ktere nezareagoval extremne vysokou teplotou, ale zase mu to hrozne rozhodilo spani. Budi se i 15x za noc a place dost neutesitelne. Podezrivam, ze ho i bolej zuby. Zkusim mu dat Nurofen jestli mu to neulevi. Zacinam z toho bejt docela vyrizena, protoze co nenaspim v noci pres den nedozenu a sem pak uplne vyrizena. Uspavani je u nas v pohode, polozim chvilku mu neco vypravim a spi. Ale ty noci... :zed: "@kambalaka":https://www.emimino.cz/profil/kambalaka/ jsou i levnejsi jesle. Kamarad dava dceru do jesli, ktery maji navic od 2. roku zarizene na par hodin tydne nejakou dotaci od statu, tak plati jen zlomek castky. Mozna i tech par hodin by se ti hodilo po porodu. Zkus se optat po okoli, nejaka skolka na Ph 13 urcite bude mit taky vyrizeno :). Jinak u nas vse pri starem, jen se ted Bart zacina vztekat a vzdorovat az extra narazi na moji blbou povahu, tak se tak navzajem nasirame :lol: Venku mu vubec nevadi i kdyz se ode.me vzdali mega daleko nema vubec tendence jit za mnou, ze by se treba bal ze mu utecu, co znam od kamaradek a jejich deti, tak to u nas vubec. Jak jste psaly, ze deti chodi na druhou stranu nez chcete, tak u nas je to stejny. Nejhorsi je, kdyz se mi rozebehnou dva psy a Bart kazdej na jinou stranu. Njn, je to jen faze...snad to brzo prejde.
- Autor: kajka kajka
- Vloženo: 24.04.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána