Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | KET duben 2023

"@Olgca":https://www.emimino.cz/profil/olgca/ to mě mrzí :(. Tak se drž a ať je příští transfer tím šťastným :four_leaf_clover: :srdce: "@vbg":https://www.emimino.cz/profil/vbg/ samozřejmě každá to máme jinak, ale já testuju od 5. dne :slight_smile: ani nevím proč, ale osvědčilo se mi to :D Na ukázku viz. foto předchozího těhu "@Hana94":https://www.emimino.cz/profil/hana94/ super, to mám velkou radost :hug: :srdce: já nadtím taky furt uvažuju jestli nejít :see_no_evil: (ani jednou jsem dřív jak po 14. dnech nebyla) ale dneska mě to pěkně hlodalo… uvidím co test zítra a kdyžtak si to naplánuju na středu :grin:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...