Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Štěnice, nebo blecha?

Dobrý den, poslední týden se budím se štípancema na nohách. Hlavně na právé noze. Pouze já, přítel nemá ani jeden kousanec. Nejdříve jsem si myslela, že za to může komár z procházky, když venčím psa, ale bylo toho víc a víc a hlavně vedle sebe. Takže jsem došla k názoru, že je to něco horšího a že to máme doma. Ale doma jsem vůbec nic nikde nenašla, ani výkaly jak jsem se dočetla a to jsem koukala opravdu všude, i na matrace a pod ně. Kousance strašně svědí, dokonce když jsem si nějaké rozškrábala, tak se mi udělal jakoby beďar ( zahnisalo to) a štípance na kolenou dost bolí. Hlavně co mě zaráží, tak ty štípance vůbec nemizí, mam je už týden. Pes má pipetu proti těmto breberám a navíc se vůbec nedrbe, jen si občas líže packy, ale to dělá už léta. V poslední době, jsme ani nikde nebyli, žádný hotel atd.. aby jsme si něco přivezli. Každopádně i tak, jsem doma vše co šlo vyprala ( povlaky na matraci, lůžkoviny, pelíšek, hračky, gauč, prostě vše. Vše vytřela dezinfekci a vystříkala sprejem proti blechám a štěnicím, dokonce i destičku proti roztočům a štěnicím jsem koupila a dala pod matraci. Dva dny byl pokoj a teď se mi objevily kousance znova. Co to může být a co s tím? Na fotce jsou nějaké už rozškrabané, tak snad to bude poznat.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...