Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/
Taky mám chybu a projevuje se jak na telefonu, tak pc. Napsala jsem příspěvek, odeslala a není vidět, když vlezu do editace, tak tam normálně je, ale po uložení zas nic.
- Autor: j.a.n.i1
- Vloženo: 29.05.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána