Zpět na web

  • načítám...

Kosmetika a hygienické potřeby | Co s kůžičkou u nehtů?

Ahojte holky, předem se omlouvám za anonyma, ale tohle je mi celkem nepříjemné:grimacing: Nevíte co s takovouto kůžičkou u nehtů? Poraďte jak se jí zbavit, čim namazat aby se nedělala už jsem zoufalá:weary: Jednou za čas jí ostříhám nůštičkama přímo na tuto kůžičku, namažu ricinovým olejem ale příjde mi, že nic nefunguje.. Jo a omlouvám se za nechutnou fotku:face_with_peeking_eye:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
5064
30.5.23 12:57

Mám to ještě horší a zatím jsem na nic, co by pomohlo nepřišla. Je to hnus no.

  • načítám...
  • Zmínit