Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/
Při každém pokusu o vložení příspěvku vyskočí reklama, která překryje okno a nejde zavřít. (tenhle příspěvek píšu tak, že jsem musela nejdřív napsat do Wordu a pak vlepit poslepu pomocí ctrl V Viz scany.
- Autor: aiwwa
- Vloženo: 31.05.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána