Zpět na web

  • načítám...

Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/

Při každém pokusu o vložení příspěvku vyskočí reklama, která překryje okno a nejde zavřít. (tenhle příspěvek píšu tak, že jsem musela nejdřív napsat do Wordu a pak vlepit poslepu pomocí ctrl V Viz scany.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...