Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Afty u děti

Krásný den Všem... :) Holky myslíte že to je aft? Ma to na hornim patře. Rika že ho to boli jako když má aft...Už je párkrát měl. Měl teď párkrát za sebou nějaký virozy atd. A případně co na to je nejúčinnější? Mám doma. orofar ten píšou že je na afty nebo něčím účinným vyplachovat? Před týdnem měl infekt kdy měl natekle mandle. vyter krku čistý. Byli sme včera na imunologii kde mu brali krev a na alergologii kde mu vylezlo něco ted nvm co přesně. Dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...