Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Co mám na noze?

Dobrý den, měla jsem na nohách puchýře ze špatné obuvi a dostalo se to do stádia jakéhosi ekzému, viz fotky. Bolí to a nevím si rady. Prosím, poradíte mi, co z toho moho vzniknout popřípadě co nasadit jako léčbu? Děkuji! :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...