Zdravotní potíže dospělých | Co mám na noze?
Dobrý den, měla jsem na nohách puchýře ze špatné obuvi a dostalo se to do stádia jakéhosi ekzému, viz fotky. Bolí to a nevím si rady. Prosím, poradíte mi, co z toho moho vzniknout popřípadě co nasadit jako léčbu? Děkuji! :kytka:
- Autor: natsumi
- Vloženo: 16.06.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána