Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Nestovice? (6,5 let)

Krásný den Všem. Holky potřebuji poradit. Myslite že jsou to nestovice nebo stipance? Byli sme přes víkend na chatě. Vcera sme přijeli. Dnes sem si toho všimla. Takže jedině pokud stipance tak ze by zavítal komar sem k nám domů...Nějak extra říká že ho to nesvedi. V dětským kolektivu nebyl dlouho byl nemocný a pak sem rekla ze do skolky ho už nedám. Mam doma ještě 11 měsíčního...Děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...