Dětské nemoci | Nestovice? (6,5 let)
"@ludmilaadamkova":https://www.emimino.cz/profil/ludmilaadamkova/ No to má za uchem. mi přijde a i na pár místech mi přijde. tyj9 ale kde to chytil. vzdyt sme nikde v kolektivu nebyli. Je fakt ze má teď oslabenou imunitu.Mel 3x atb před 14 dnema je dobral. davam probiotika a lichorerisnici ted.Alw fakt mezi detma nebyl. a to mám doma ještě 11 měsíčního se kterým samozdrejme je v úzkým kontaktu že jo.tak to teď už asi nemá cenu řešit že jo.
- Autor: Tereza2609
- Vloženo: 19.06.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána