Domácnost | Černá špína okolo oken
Ahojte, prosím vás máte někdo takovéhle tečky, nebo kousíčky u oken? Máme dřevěná střešní okna a tohle tam máme. Je to lehoučké, lehce do toho foukne vítr a hlavně je toho mraky :zed: měla jsem hrozný strach aby to nebyli brouci, ale nehýbe se to, jen to tam leží a kdyz to utřu, tak je to tam za chvilku zase. Nevíte co to je?
- Autor: Kačullí
- Vloženo: 25.06.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána