Snažení | IVF cube studie pro rok 2018
"@Payus":https://www.emimino.cz/profil/payus/ ahojky, ano v pátek dobré, od úterka do pátku přibral 160g, ale to je díky UM. Bohužel dnes jsem kojení vzdala. Jsem z toho docela špatná, ale trápili jasně se akorát oba. On to prso úplně odmítal a byly z toho akorát scény, brečel on i já, takže to nemělo cenu. Teď něco odsávám, ale rozhodně to nestačí, takže se obávám, že skončí nakonec stejně plně na UM no. Ještě se s tím budu muset smířit. Hormony mi teď jsou bomby a já si připadám úplně neschopně. Nejenom, že jsem si ho nemohla ani porodit a byl císař, kterého jsem nechtěla, ale ještě nebylo ani kojení, s čímž jsem vůbec nepočítala, když Daníka jsem kojila v pohodě :roll: :roll: Rotaviry jediné dávat nebudu, ale jinak vše taky ano. Ale asi až později. Chci oproti Daníkovi asi vše až po půl roce věku tentokrát. Jinak Daník si myslím tu hexu dostával někdy kolem toho 3 měsíce teda až, ale jistá si nejsem. A ano, včera byly Domčovi 2 měsíce :srdce: zrovna dnes jsem dělala srovnávací fotku. Nalevo Domík a napravo Daník :mrgreen:
- Autor: kocourek88
- Vloženo: 04.07.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána