Těhotenství | TP prosinec 2023
"@klaudi587":https://www.emimino.cz/profil/klaudi587/ neboj se, určitě se má u Vašich dobře a pak bude nejlepší parťačka pro mimi. I když je to těžké rozhodnutí, tak si udělala dobře, že bude mít domov tam kde do teď. Ale chápu, že Tě to mrzí :pleading_face:. Já jsem taková zvířecí máma a všechno strašně prožívám :pleading_face:. My museli v březnu nechat uspat 17ti letého kocourka a hrozně mě to vzalo. A teď tu máme 2 mazlíky a je mi líto, že ještě s nima nejsem doma na mateřské :joy:, i když pro někoho jsou to jen kočky.
- Autor: Kulich6
- Vloženo: 09.07.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána