Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2023

Ahojky holky, hlásím se po druhem screeningu. Miminku se daří. 23 Cm. A na sto pro holcicka. Doktorka kontrolovala veškeré orgány, pater, kosti, pusinku na rozstep. Malá seděla v Tureckem sedu. Muselala jsem se smat jelikož takto sedím i já od dectvi. A dlouho jsem tu nebyla a abych doplnila. Porod- bojím se jako blázen. Když vidím injekční stříkačku tak omdlévali. K porodu partner řekl ihned ze nepůjde. Což mě neskutečné nasralo ale co. Asi to nudu muset zvládnout sama. A nebo si to ještě rozmysli :nevim: Bradavka- bolest neskutečna. Momohu se jich ani dotknout. Hrozny. Pohyby- necítím a to jsem 19+0. Placenta dle ultrazvuku na přední straně + tukova vrstva :lol: takže si počkám. Výtoky- žádný nemám. Nevím dobre je to nebo špatne. Ale intimky nepoužívám jelikoz spodní pořádku je suché a není potřeba. Jinak přidávám poslední fotecku. A preji všem jen pozitivní zprávy od doktoru! :srdce: :srdce: :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...