Těhotenství | TP prosinec 2023
"@Zuzca.K":https://www.emimino.cz/profil/zuzcak/ Ty jsi odvážná :joy: :see_no_evil: já teda musím chodit ukázat vždycky všechno co koupím protože mám z toho strašnou radost :joy: a to já nakupuju v neutrálních barvách a nic v modré zatím nemám :joy: Jinak mě teda přišel včera balíček a dneska jsme si vyzvedli kočárek a autosedacku tak mám z toho strašnou radost a říkám si, ze už jsme v polovině, tak snad už to uteče :blue_heart: :see_no_evil: strašně se na maleho těším
- Autor: Mishell498
- Vloženo: 19.07.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána