Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2023

Ahoj holky, tak máme za sebou 2.screening. Všechno je v pořádku, ale jsem z toho taková rozpačitá. Paní doktorka se s tím moc neštvala… jakože zkontrolovala všechno, u všeho řekla, že je to v pořádku, ale na konci nám dala jen papír a nashle. Nijak to neshrnula. V papíru mám napsanou akorát váhu (340g), ale délku ne. Naštěstí aspoň pohlaví viděla a napsala nám ho do obálky, takže příští pátek máme party. :dance: A fotka… no posuďte samy, kvalita na prd a budeme mít asi gymnastu, když si dává nohy za hlavu. :see_no_evil: Takže na jednu stranu jsem ráda, že je vše v pořádku, na druhou stranu zážitek celkem žádný. V úterý jdu do poradny, tak to řeknu svojí doktorce a budu chtít asi ultrazvuk a ať ho změří, jestli to půjde.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...