Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

Holky za mne super kvalitni levne hadry ma Tesco (i na dospelaky) - akorat mi to prijde nejake mensi asi jako Pepco to je taky mensi. Mam toho ale hroznou kopu a nevynosime to ikdyz ma ty velikosti fakt dlouho. :nevim: prvni foto triko z tesca 80, druhe saticky c&a 68 :D Mala v lete zblondatela a je vic do mne. Musim se sverit. Odesel mi chlap ke sve bio eko zero waste mamince nejspis nadobro (uz dva tydny). Asi je to dobre, protoze jsme si s ditetem fakt nesedli a nebyl to uz udrzitelny stav. Jsem roky v zahranici, ale sama s ditetem to bude challenge. Mala ted byla dvakrat stridave u me mamy co jsem mela smeny. Je dobra, zvykne si na vsechno. Vzdycky jsem se divila jak nekdo muze rozpoustet rodinu u takhle maleho ditete a mam to. Celkem mam obavy z budoucnosti jak to cele dam. :?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...