Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2023

"@Kulich6":https://www.emimino.cz/profil/kulich6/ Já jsem se zamilovala do tohoto fusaku, když jsem čekala první dceru. Stál skoro 2000, no udělala jsem si radost, pár kousků jsem si takhle koupila i za šílený peníze. :D :D Miluju tučňáky, tak jsem ho musela prostě mít. :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...