Centra asistované reprodukce | IVF 2023
Ahoj holky, To je úroda tady!!! :srdce: :dance: tolik hezkých zpráv a fotek... Mám radost a těším se na další vaše //... :palec: :srdce: My se taky hlásíme, dnes poslední kontrola na klinice. :mavam: Prcek se drží, vedle stále hematom.. Takze přísný klidový režim trvá :,( v lékárně jsem opět nechala 5 tisíc za léky. :zed:.. Mam další navíc, nový injekční progesteron přidán ke stávajícímu amelgenu, další na ředení krve (ačkoli už jsem měla tablety a ted vysazení kvůli tomu hrozicimu potratu)... Takže ted už jsem na nějakých třiceti lécích denně... Kvůli výsledkům z nemocnice a zánětu mocaku, mě dnes na mé gynde cevkovali!! 8o 8o 8o počítala jsem, ze skočím jen pro zadanku do laborky na kontrolní moc. A chtěli sterilní... Tak to byla taky lahůdka, zažila jsem to poprvé. Tak uvidíme, zda budu muset ty atb nasadit... :,( teď kromě dělohy opět krvacim i z mocaku, jak se ve mně hrabali... ale je mi furt na zvracení, tak mam fakt panickou hrůzu, ze začnu vsechny ty leky zvracet a prcek nebude mít svoje dávky. Po cestě z kliniky místo radosti totální depka, ze budu celé těhotenství trávit nehybně v posteli a jen žrát, v noci spát vsedě 2h denně jako dosud... Ladovat se lekama a furt se bát, že se ten hematom stejně urve. Až jsem si pak musela vynadat, že se rouhám... Ale je toho už prostě nejak moc. Tak jsem si zase postěžovala na svoje vysněné těhotenství.. :zed: :( Teď vidim tu fotku a chce se mi brečet, jak jsem sobecka... Prcek má 1,1 cm.. Lezim a raduju se, že má uz vidět hlavu :mrgreen: :srdce: V pondělí další kontrola. Myslím na vás všechny!
- Autor: Facelook
- Vloženo: 27.07.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána