Centra asistované reprodukce | IVF 2023
Holky, jsem asi koza ja vim, ale nevydrzela jsem to a testla jsem dneska 4 dny po ET 5.denni EB (druha ranni moc) a ulovila jsem ducha :lol: jsem vedela, ze to nevydrzim.. potesilo me to, ale zatim z toho nic nevyvozuji, budu sledovat, jestli carka sili (asi dalsi v patek).. to stejnak asi muze byt jeste Ovitrelle ze? Pichala jsem v sobotu 22.7… no uvidime :oops:
- Autor: Blackcattt
- Vloženo: 02.08.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána