DVD PŘEHRÁVAČ
Zdravím, mám jeden dotaz. Na chatě máme starou televizi, ještě takovou tu velkou bednu a chtěla bych k ní připojit DVD přehrávač. Televizi na klasické přehrávání programů z antény není potřeba, prostě jen by mě zajímalo, jestli a je to možné a případně jak DVD přehrávač pripojit. Foto vstupů a výstupů přikládám. Stačí koupit jen SCART kabel a propojit SCART kabelem? Bude to fungovat? Poradí někdo? Předem díky za případné odpovědi.
- Autor: Kitia1
- Vloženo: 12.08.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána