Alergie a ekzémy | Je to andělské polibeni?
Dekuju moc..taky když place nebo ji je horko nebo cokoli tak to ještě vic zrudne. Obcas mi to přijde takové “natekle” nebo jakoby v tom byla voda, nebo nevím jak to popsat:smile: jen to proste není jako ekzem, nebo vyrážka, ktera je zároveň s pokožkou.:relaxed: Ten stroupek má protože se skrabla:smile:
- Autor: mali99
- Vloženo: 22.08.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána