Zpět na web

  • načítám...

Alergie a ekzémy | Je to andělské polibeni?

Dekuju moc..taky když place nebo ji je horko nebo cokoli tak to ještě vic zrudne. Obcas mi to přijde takové “natekle” nebo jakoby v tom byla voda, nebo nevím jak to popsat:smile: jen to proste není jako ekzem, nebo vyrážka, ktera je zároveň s pokožkou.:relaxed: Ten stroupek má protože se skrabla:smile:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...