Zpět na web

  • načítám...

Vše možné | Podvod na vinted

[citace] **"@Andrea 85":https://www.emimino.cz/profil/andrea-85/** píše: Ahojky, ráda bych se zeptala, prodávala jsem na vinted bundičku za 200 paní u mě nakoupila přes tlačítko, já odeslala, paní přijala, řekla, že potvrdila, ale za tři dny mi přišla zpráva, že stornovali, protože jsem neodeslala, poslali mi špatně hodnocení a peníze z očekávaných plateb zmizely. Čert ve dvě stovky, ale co kdybych posílala dražší věci. Chci se zeptat, dá se někam dovolat? Já nevím, jak tohle Resit, stalo se mi poprve :zed: paní peníze takY prý nemá. [/citace] A ve zprávách v aplikaci vidíš, že zásilka byla odeslána a doručena?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...