Těhotenství | TP prosinec 2021
Tak ja vcera koupila zmrzku a mala mi jibpohrdave vratila - chtela az kornoutek. Nadsena jsem nebyla ani ja. Ja ze vsech zmrzlin nejradsi rizek. :lol: nejvic prahne po jabku to tu vykrikuje xkrat denne. No a to moje dite je samo po mne - profi ohlodovac kosto. Tuhle to vystihla lip nez ja. Trochu se bojim tech chrupavek, ale jak ma i vsechny zadni stolicky tak to taky da. No a nejvic frci ten okurkovy salat. Nezkouseli jste jim to poradne osladit vy co mate sladojedy? :nevim: Na brouzdaliste jsme byly predevcirem a uplne ji ta voda nebere. Byla tam strasne zapalena plavcice, jako normalne si rikate na bazenj jak tam zevluji, ale tahle mela furt smrt v ocich a kdyz videla to moje dite jak se kropi na brehu a ja v povzdali koukam tak mi rika - tohle baby se nejak ohlida samo koukam. :mrgreen: :nevim: no maslo po mamince holt. :jazyk:
- Autor: TerezkaSt
- Vloženo: 26.08.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána