Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Ovulace, proběhla či ne?

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, zda podle grafu měření bazální teploty proběhla ovulace. Nejsem si v tomhle oboru moc jistá a proto budu ráda za jakkoliv radu, ráda doplním info, pokud bude něco chybět. :lol: předem moc děkuji a přeji hezký sluneční den :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...