Snažení | Ovulace, proběhla či ne?
Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, zda podle grafu měření bazální teploty proběhla ovulace. Nejsem si v tomhle oboru moc jistá a proto budu ráda za jakkoliv radu, ráda doplním info, pokud bude něco chybět. :lol: předem moc děkuji a přeji hezký sluneční den :srdce:
- Autor: Marketa14712
- Vloženo: 05.09.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána