Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Kousance v hlavě

Ahoj. Dnes asi kolem 2. rano jsem se probudila a vsimla jsem si bolesti mista v hlave a bylo tam tohle :cert: Svedi me cela hlava uz tak 2 tydny. Lupy nemam, i hlavu jsem mela prohledlou a na vsi to taky nevypada.. Vsimla jsem si ze v hlave mam takove mensi jakoby pupinky ale kdyz si tu hlavu hodne prohmatavam tak dostanu takove rychle neprijemne krece 8o uz fakt nevim co to muze byt. Je mozne ze me proste neco v posteli kouse? Mame venkovni kocky co mi lezou do postele. :think: Nebo ze by to byl treba rozskrablej pupinek?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...