Zpět na web

  • načítám...

Cvičíme, krásníme a třeba i hubneme | Hubnutí- Břicháč Tom

Děkuji za recept :srdce: :palec: :palec: Já začínám poctivě až dnes, ale už o víkendu jsem se snažila jíst zdravěji, posílám pár fotek. Obložené pita chleby jsme měli s přítelem na snídani a výlet. Dneska jsem si nachystala jídlo na snídani, svačiny a oběd, jen toho oběda bude možná málo, vzala jsem si do práce jednu krabičku, druhou si nechám na zítra nebo na večeři. Dneska se chci ještě zvážit, ať teda vím na čem začínám:upside_down: :slight_smile:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...