Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Furunkl/ nežit na obličeji

Dobrý den, Po nemoci mám teď problém s imunitou a hormonální stavem. Momentálně se to nejvíce odrazi na pleti. Má prosím někdo zkušenost, co dělat s takovým bolákem? Mám to zhruba třetí den, zkusila jsem včera vymacknout, ale šlo jen malinko takové vody.. hnis žádný.. takže uz to raději nechávám být. Kolem toho je to tvrdé jak míček, naštěstí se to nezvetsuje.. ale přijde mi, ze to není ani o moc lepsi.. na noc jsem dala náplast z DM, která má vytáhnout hnis. Tam, kde jsem se mačkala to hodně vzalo, ale kolem je to stále tvrdé.. jak boulička. :neutral_face: treti fotka dnešek- zkusila jsem nějaké hydro náplasti.. ty první dvě ze včera. co prosím na to? Když půjdu na kožní, tak mají termín až za měsíc.. Doufám, ze se to nějak vstreba samo.. alw zatím žádná změna :pray:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...