Cvičíme, krásníme a třeba i hubneme | Hubnutí- Břicháč Tom
Ahojky, chystám si snídani a svačinu na zítra do práce. Rozhodla jsem se pro mugcake z hrníčku z mikrovlnky, no vypadá trochu jinak než na fotce od Toma, schválně dávám foto pro srovnání :D :D, ale chuťově to bude mňam. Do jednoho jsem zkusila přidat borůvky, ale příště to neudělám, úplně se vyškvařily. Na oběd budu mít to stejné co dnes, odpolední svačina bude asi zase plátek žitného chleba s něčím, ať ho dopotřebuju a na večeři ještě nevím. Dneska jsem na večeři měla smaženici z babek :oops: :lol:, to nešlo odolat :D Jak se daří tobě? :kytka: Pro mě bylo fakt těžký se dokopat jít to nachystat ještě teď večer. Už se vidím v posteli..
- Autor: lesniboruvka
- Vloženo: 11.09.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána