Vše možné | Máte někdo doma tyto šaty?
Ahoj holky, sháním tyto šaty, nejlépe velikost L, mám doma M a jsou mi malé, ale nemohu je už nikde sehnat. Kdyby jste je některá měla doma a byla ochotná prodat, platím zlatem! Prosím :srdce:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 13.09.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána