Centra asistované reprodukce | IVF 2023
"@Muchomirka":https://www.emimino.cz/profil/muchomirka/ no také mě čeká v nativním cyklu, ms mám mít 28.9. Jakmile to dostanu volám na ultrazvuk a bude se hlídat ovulace. Já si právě myslela, že nic není třeba, mě dr posílala tohle
- Autor: S2319
- Vloženo: 16.09.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána