Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Angína nebo ?

Dobrý den jdu k vám pro radu v úterý mě začlo bolet v krku, ve středu se mi udělali čepy na mandlích větší. Ve středu ten den večer sem měla horečku 38,2. Od té doby dobrý žádná horečka nebyla a je pátek. Je pátek a čepy mám už skoro pryč mám jen malinké čepy na mandlích rýma a kašel žádný jen někdy bolest v krku beru šalvěj ve spreji a Stepren pastilky přemýšlela jsem první den že půjdu k doktorce ale že ještě počkám tak 3 dny jak mi bude a je mi fakt lépe tak jsem se chtěla zeptat co by to mohlo být a zda mám jít k doktorovi i když už je mi lepe. Jestli to bylo jenom něco chvilkoveho nebo viróza nevím. Prosím předem děkuji za odpovědi. V obrazkach asi není to moc vidět ale ve středu ty čepy na mandlích byli větší teď už jsou menší.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...