Dětské nemoci | Šestá nemoc?Foto.
Za me to vypada na sestou nemoc. Nase nejmladsi mela v 7 mesicich neco podobneho (jen ta ryma a kasel mozna nesouvisely s 6. nemoci, proste soubeh viroz). V patek jsem s ni chtela poslat manzela k pediatre, sepsala jsem pro ni papir (jen jsem spletla datum, melo tam byt 28. 9.). Ale v patek najednou byla bez teplot, tak jsem si jen pockala na vyrazku. Vypadala jako ta z tvych fotek. Taky primarne na trupu. Takze u lekare jsme s 6. nemoci nebyli, ale podle me byla jasna. Ted je i sezona 6. nemoci. Jen me trochu udivuje vek, ve kterem ji tvuj syn prodelal. Vetsinou byva do 3 let. Nase starsi holky ji neprodelaly a ani tehdy ji od nejmladsi nechytly. Bylo jim 7, 5 a skoro 4 roky.
- Autor: Janča_6
- Vloženo: 23.09.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána