Zpět na web

  • načítám...

Dovolené a dětské tábory | Egypt - únor

[citace] **"@vulpes":https://www.emimino.cz/profil/vulpes/** píše: "@nikitice":https://www.emimino.cz/profil/nikitice/ Je to pravda, že když má člověk nějaký rozpočet, tak může být lepší jak píšeš - slevit na kravinách a mít tak 3 dovolené za rok místo dvou :palec: Já vždy v Egyptě vybírala to skoro nejlepší, ale příští týden poprvé dělám experiment a vzala jsem takový lowcost ;) Tak jsem na to upřímně zvědavá a chci si udělat sama názor, jak moc ty horší služby člověka ovlivní, když ale vím, že ta dovolená stála polovinu toho, co jindy. Ale zas by tam mělo být "luxusní" moře (jakože na šnorchl). Tak uvidím... ;) [/citace] Já byla letos po letech bez jídla v Primorsku v penzionu- jezdila jsem tak jako mladá a ono to bylo úplně super i syn řekl, že se mu tam líbilo více, než na Djerbě, kde to bylo se vším všudy. Čas se prostě zastavil, nikam jsme nemuseli. Samozřejmě někdo může říct, že ani při all nic nemusí, ale pokud tam nejsou luxus svačiny, tak se musí. My měli v Primorsku dole pekárnu, kde měli Banicu a různé druhy pečiva se sýrem, zeleninou, masem sladké a to bylo luxuxní nebo si udělat kafe do postele a obléci se až když jsem ready, na oběd jít v 16, večeře někde něco při večerní procházce a "doma" na terase vínko v klidu, tichu koukat na moře. Řecko beru s polopenzí. Právě to Španělsko byl úlet, hotel Barceló a jako obr komplex, několik bazénů do kterých nechodíme, restaurací a my jeden den Portugalsko na celý den, další Sevilla, Gibraltar, výlety lodí pak někde po stopách Kryštofa Kolumbuse, auto jsme měli na týden, tak jako super ty balíčky místo těch jídel no.. :roll: chleba a zelenina. Takže opravdu není třeba tolik všeho. Nepotřebuji ani obsluhu na pláži, aby mi nosili dokola vodu. Kdybychom pili, tak nevybírám dovču dle fitka :mrgreen: My si dáme večer víno a to byla naposled katastrofa jako všude asi pokud si člověk nekoupí láhev, má to čím otevřít a skleničky. Už jsem si právě řekla, že raději budeme jezdit Řecko-Bulharsko, je to kousek a je tam krásně. Nikdy se nevracím na stejné místo a v Řecku je ostrovů i v tom Bulharsku míst, kam ještě chci. Primorsko teda top :srdce: Samozřejmě ne v únoru. Já ten luxus nepotřebuji. Někdo to má tak, že bydlí třeba v malých bytech či starších domech a chtějí aspoň o tu dovolenou být někde, kde si budou připadat jak bohatý. Ségra z garsonky se na toto třeba těšila. My máme 150 m2 velký byt a vše obnovujeme, takže klidně to zvládnu kdekoliv, právě i v tom penzionu. Svým způsobem se mi to také líbí i starší zařízení, když je čisto. Mám třeba v Řecku pocit, jak když jsem u babičky někde. A ten Carols třeba :srdce: Ten nechám třeba až na další rok nebo změním Bulharsko v srpnu na Carols.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...