Centra asistované reprodukce | IVF 2023
Ahoj holky, tak já 10 den takto :srdce: tak snad to bude dobré :srdce: "@San09":https://www.emimino.cz/profil/san09/ a kolikátý den jsi?? V CARU mi říkali že čárka se kolikrát objeví až 14 den a prý taky hodně záleží kolikadenní embryo to je :srdce:
- Autor: sarinkaa
- Vloženo: 05.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána