Těhotenství | Dvojčata 2023
Ahoj, tak nám všechno dobře dopadlo. :srdce: Holky se narodily včera, každá měla skoro 3 kila. Zatím jsou i moc hodné, hezky papají. Jsme všichni spolu na pokoji, táta se o nás stará. Držím pěsti, ať vám to taky vyjde bez komplikací! :hug:
- Autor: Paja-Maya
- Vloženo: 06.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána