Domácnost | Patrova postel jakou nejlepe
Ahoj, delame dceri novy pokoj, ma 7,5. Hrozne chce takovou tu patrovou postel, uvazujeme zda koupit takovou tu kde je postel nahore a dole je skrin a psaci stul uz zabudovany nebo jen patrovou a dole by byl treba gaucik..a nebo patrovou s dvema postelemi, jedna dole druha nahore, kdyz by prislo nejake dite na prespani nebo i navsteva.. Jaka velikost je tak vhodna, v ikee jsem videla takovou sadu s psacím stolem a skrini, ale prisla mi vysoka, 180 cm, pak jsem na netu nasla nejakou jinou ta ma 160 cm a prijde mi vhodnejsi, ze clovek do postele i vidi, kdyz stoji. Ta 180 cm mi prijde spis pronstarsi dite, co myslite? Stropy mame vysoke, to problem neni Mate nekdo ty vysoke postele, jste spokojeni? Deti? Nevadi jim v noci lezt z toho patra? Bojim se, ze dcera rozespala spadne jak poleze dolu..nebo jsou spis lepsi nez takovy ten zebrik schudky.. A pak otazka na me..prevlekani postele, to musi byt opruz, ne? Lezt nahoru a prevlekat to nahore? Nebo to jde dobre? Dalsi vec proc o ni vaham, bojim se, ze deti kdyz jsou u nas dost radi a urcite si z toho udelaji hernu, polezou nahoru, dolu, ze to pak bude nejake rozkejvane :)) nejaky tip, kde koupit dobrou bytnou postel? Odkud mate vy? Prikladam par obrazku co si tak predstavujeme..budu rada za tipy jak to mate vy, co vyhovuje co ne..
- Autor: ahhotep
- Vloženo: 14.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána