Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Patrova postel jakou nejlepe

Ahoj, delame dceri novy pokoj, ma 7,5. Hrozne chce takovou tu patrovou postel, uvazujeme zda koupit takovou tu kde je postel nahore a dole je skrin a psaci stul uz zabudovany nebo jen patrovou a dole by byl treba gaucik..a nebo patrovou s dvema postelemi, jedna dole druha nahore, kdyz by prislo nejake dite na prespani nebo i navsteva.. Jaka velikost je tak vhodna, v ikee jsem videla takovou sadu s psacím stolem a skrini, ale prisla mi vysoka, 180 cm, pak jsem na netu nasla nejakou jinou ta ma 160 cm a prijde mi vhodnejsi, ze clovek do postele i vidi, kdyz stoji. Ta 180 cm mi prijde spis pronstarsi dite, co myslite? Stropy mame vysoke, to problem neni Mate nekdo ty vysoke postele, jste spokojeni? Deti? Nevadi jim v noci lezt z toho patra? Bojim se, ze dcera rozespala spadne jak poleze dolu..nebo jsou spis lepsi nez takovy ten zebrik schudky.. A pak otazka na me..prevlekani postele, to musi byt opruz, ne? Lezt nahoru a prevlekat to nahore? Nebo to jde dobre? Dalsi vec proc o ni vaham, bojim se, ze deti kdyz jsou u nas dost radi a urcite si z toho udelaji hernu, polezou nahoru, dolu, ze to pak bude nejake rozkejvane :)) nejaky tip, kde koupit dobrou bytnou postel? Odkud mate vy? Prikladam par obrazku co si tak predstavujeme..budu rada za tipy jak to mate vy, co vyhovuje co ne..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...