Testování a těhotenský test | Vas nazor na tehotensky test
Ahoj holky, jsem 13 dni po IUI, dostala jsem na podporu tehotenstvi progesteron, ktery mi nedela dobre dobre. Dnes muj test vypada takto. Myslite, ze ma smysl cekat a test opakovat a nebo progesteron vysadit a pockat, zda prijde MS?
- Autor: Klara876
- Vloženo: 25.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána