Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Vas nazor na tehotensky test

Ahoj holky, jsem 13 dni po IUI, dostala jsem na podporu tehotenstvi progesteron, ktery mi nedela dobre dobre. Dnes muj test vypada takto. Myslite, ze ma smysl cekat a test opakovat a nebo progesteron vysadit a pockat, zda prijde MS?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...