Domácnost | Puella aviváž
"@Dixies":https://www.emimino.cz/profil/dixies/ posílám obrázky. Snad to jde videt. Pračku mám novou. Dávám uzávěr velké lahve 500ml, ale jak jsem měla například prst od té Puely a sahala jsem na pračku, už je to jakoby vyzrane a nejde to dolů ničím :zed:
- Autor: KaCinDa
- Vloženo: 25.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána