Zpět na web

  • načítám...

Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | 2 děti ve 3+1

Každopádně jde to i tak. Kamarádka to udělala podobně. Má děti teď 15 +17, někdy ve 13 měla dcera potřebu soukromí, tak jim to oddělili. Lepší, než postele nad sebou jsou fakt za sebou. Dá se tam dát i zástěna. Oni třeba peníze mají, ale brala to tak, že za 5-8 let děti odejdou a oni v tom bytě zůstanou dál. Něchtěli kupovat větší a pak zas měnší. Ten 3+1 jim bude stačit. Kamarádka se tam narodila a nechtěla ani kvůli práci, škole, sousedům pryč. Děti jsou spokojené, stejně nejsou už moc doma.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...