Zpět na web

  • načítám...

Vše možné | Knir u zeny

[citace] **@Anonymní** píše: Nemate prosim foto tech pasek jake jsou nejlepsi?:) "@tini":https://www.emimino.cz/profil/tini/ "@michavw":https://www.emimino.cz/profil/michavw/ "@Malpigi":https://www.emimino.cz/profil/malpigi/ [/citace] Pouzivam tyhle, jsou na telo na citlivou kuzi, ty mi vyhovuji, maji i specialne na oblicej, ale ty jsou dost uzke.Mne vyhovuji ty na telo, ze si vzdy cast odstrihnu, promnes mezi rukama, zahrejes to tim, rozlepis na dve casti, prilozis, poradne pritisknes, chvili nechas a pak strhnes.Mas tam pak ubrousek napustenej olejickem, tim prebytecny vosk setres. Zkousela jsem i jine typy, ale nejlip se mi to dela s veet!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...