Zpět na web

  • načítám...

Předškoláček (3 až 6 let) | Předškolák 2023

[citace] **"@vanilková zmrzlina":https://www.emimino.cz/profil/vanilkova-zmrzlina/** píše: Jeste bych se chtela zeptat, jak maji vase deti rady ctene pohadky? Nas syn je nesnasi. Pred spanim prohlizime encyklopedie, u kterych si spis povidame, co je na obrazcich nez abych mu v nich neco predcitala. Nebo rad dela ukoly pro predskolaky. Z pohadek zvladne maximalne leporela pro batolata - hodne obrazku, malo textu. Prijde mi, ze pohadky nema rad, protoze se na to ctene slovo nedokaze dlouho soustredit, nevnima, prijde mu to nuda... :nevim: [/citace] Malá má teď oblíbenou knížku jmenuje se třídní šašek. Je v ní spousta srandovních obrázků je o Maxovi co má za domácí zvířátko kačera má nej kámoše a holku co se mu líbí a holku co je jeho třídní nepřítel :) To miluje...protože je to vtipný a je to o "velkém klukovi co je naprosto "hustej".,.. ovšem není vhodné před spaním čteme po odpoledni... spíše je to náročné pro mě, protože u této knížky vydrží třeba hodinu. A zkuste si číst hodinu :mrgreen: JInak normální dětské pohádky ji nebaví... Tuto knížku si vybrala sama... je tam hodně obrázků ve stylu komixu bublin kde je třeba jen jedno slovo tak to když nemám čas si čte sama. Jako batole milovala Lepolera.. knížky měla vždycky ráda, ale teda pohádky moc nedávala protože mi do toho měla pořád tendenci zasahovat povídat si o tom co se v tom děje. Tak spíše jsme vždy prohlíželyknížky a povídaly si o tom.. až teď přišel. "třídní šašek"-

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...