Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Poradíte s novým obývákem?
Ahoj všichni. Zarizujeme si nový byt a miluju zarizovani atp. ale potřebovala bych s něčím poradit. Cely byt se snažím ladit do dubu (podlahy) a k tomu šedo-bílý nábytek i doplňky. Pro představu 1.fotka. Všechny pokoje jsou rozhodnuté kromě obýváku. Nejsem si jistá, jak přesně jej vyladit, aby byl tip top. Nějakou inspiraci jsem našla na pinterestu, ale pořád si nejsem jistá. Země jako v ostatních pokojích) bude v barvě dubu bardolino. Rada bych šedou pohovku. Teď však premyslim nad TV stolkem, jídelním stolem a konferencim. Zvažuju varianty: - šedá pohovka, šedý konferenčak, bílý TV stolek s deskou v barvě dubu, bílý jídelní stůl i židle - šedá pohovka, bílý konferenčak, bílý TV stolek s deskou v barvě dubu, bílý jídelní stůl i židle - šedá pohovka, šedo-bílý konferenčak, šedo-bílý TV stolek, bílý jídelní stůl i židle - šedá pohovka, dub-bílý konferenčak, bílý stolek s deskou v barvě dubu, bílý jídelní stůl i židle Co byste zvolili? Nebo byste to kombinovali úplně jinak? Děkuji za tipy a rady:pray:
- Autor: VeraPec1
- Vloženo: 12.11.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána