Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Angína nebo?

Dobrý den, oživuji diskuzi. Přijde někomu tohle jako angína nebo ne? Jenom lechtání v krku a malinko bolest v krku, žádné horečky ani zimnice. :think: Má vůbec smysl s tímhle chodit k doktorovi?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...