Zdravotní potíže dospělých | Angína nebo?
Dobrý den, oživuji diskuzi. Přijde někomu tohle jako angína nebo ne? Jenom lechtání v krku a malinko bolest v krku, žádné horečky ani zimnice. :think: Má vůbec smysl s tímhle chodit k doktorovi?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 15.11.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána