Těhotenství | TP prosinec 2021
"@Ráďa 25":https://www.emimino.cz/profil/rada-25/ my takovou obyc mame od minulych vanoc z lidlu. Ma jen lahvicku a dudlik a nesedi. Vydava jen zakladni zvuky - smich breci, mama. Ja prave chtela takovou uz spis baby born aby i zpivala. Dalsi ani nechci zas na tuhle jsou baby born oblecky. Nedavno bylo prislusenstvi v lidlu. Mrkni.
- Autor: MongolskaRyba
- Vloženo: 16.11.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána