Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Kolik nadobi

K tomu vyhazovani mam treba i takto misky nebo talirky, ktere jsou tuknute jen trochu nejspis z mycky na nadobi a je mi lito je treba vyhodit. Co by jste s nimi udelali? Nebo kdyby jste meli moznost ty talire vymenit za novou sadu. Nechali by jste i ty tuknute?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...