Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Kolik nadobi

[citace] **"@Bytsamsebou":https://www.emimino.cz/profil/bytsamsebou/** píše: "@Aspera":https://www.emimino.cz/profil/aspera/ jinak, myčka většinou na jednu sadu nádobí (počet ks v jedné sadě). Žádná domácí myčka ti nevypere najednou 12 sad talířů :lol: [/citace] No zrovna u myček se jako sada bere ta č dílná sada a používá se to zcela běžně a oficiálně:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...